BRAWO !!!!!!

BRAWO  !!!!!!

Gwiazda/Kania Toruń - Mustang Wielgie.

Po bardzo dobrym meczu przegrywamy z liderem grupy 1:2. Pierwszą połowę kończymy wynikiem 1:1. Wynik otworzyła Karolina Wasilkiewicz strzałem z 16 m po krótkim wykonaniu rzutu wolnego. Po bramce zespół z Mustanga zaczął grać wyżej i agresywnie, co pozwoliło nam stworzyć sobie kilka sytuacji bramkowych. Sam na sam z bramkarzem gości 3 razy wyszła Klaudia Grodzicka, ale bardzo dobrze spisała się bramkarka gości.  W 70' po kontrowersyjnej decyzji sędziego tracimy drugą bramkę. Zawodniczka gości podaje do ustawionej metr przed naszą bramką koleżanki, a sędzia główny nie dopatrzył się spalonego. Do końca spotkania wynik się nie zmienił. Dziękujemy naszej drużynie za postawę na boisku. Nie było widać, że spotkał się lider z drużyną środka tabeli, a przy lepszej skuteczności to my byśmy cieszyli się z 3 punktów.